loading

Svatby

Svatební hostina v jedinečném prostředí podniku Altány Kampa pro vás a vaše hosty bude neopakovatelným a velmi romantickým zážitkem. Nacházíme se v samém centru Prahy, kde na vás ale dýchne opravdový klid a pohoda. Ve spojení s okolním romantickým prostředím, naší vyhlášenou kuchyní a mnohaletými zkušenostmi, které s pořádáním od malých až po opravdu velké a náročné svatební hostiny máme, jsme ideálním podnikem pro váš den D.

Pro svatební hostinu můžete mít k dispozici celý podnik, salónek i venkovní prostory. Vše je na dohodě.  Zadejte si nezávaznou poptávku, určitě se vám ozveme.

Po předchozí domluvě je možné zabezpečit možnost parkování v bezprostředné blízkosti restaurace.

Tým Altány Kampa.

 

 

Vyplněním poptávkového formuláře nám, společnosti Adiscon Kampa s.r.o., IČ: 24762164, DIČ: CZ24762164, DS: fykvwaj, datum vzniku: 16. 11. 2010, Městský soud v Praze, odd. C vložka 172216, udělujete souhlas k tomu, že Vám můžeme na Vaši e-mailovou zaslat nabídku na vaši poptávku a  čas od času informace o všem, co se u nás v Altány Kampa šustne. Souhlas nám udělujete na dobu 5 let a samozřejmě jej můžete kdykoliv odvolat e-mailem na info@altanykampa.cz ,nebo odhlášením z odběru v zápatí newsletter e-mailu. Váš e-mail nebude nikde zveřejněn a mimo uvedený účel ani předán dalším osobám. Kdykoliv se na uvedeném e-mailu můžete informovat o tom, s jakými údaji a proč nakládáme, požádat nás o opravu a bude-li se Vám zdát, že nepostupujeme korektně, můžete se obrátit na Úřad (www.uoou.cz). Děkujeme!

Top